Kategorie

Najczęściej kupowane

Polecamy również nasz drugi sklep: www.sklep.damex.com.pl                                                                    www.damex.com.pl 

 Zapraszamy hurtownie,sklepy do współpracy- zapewniamy indywidualne warunki handlowe na produkty ORNO oraz produkty z oferty uzupełniającej tel.502353048 biuro@damex.com.pl

                                                                                         

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA.

 

Oferta promocyjna uzupełniająca

W dniu 16.08.2016r. wprowadziliśmy nową zakładkę oferta promocyjna uzupełniająca.
Są to produkty pozostałych producentów w bardzo atrakcyjnych cenach!
*** zapraszamy do zakupów***

 

       

Gdy w grę wchodzi ludzkie zdrowie i życie, nie można iść na żadne kompromisy. Dlatego detektory tlenku węgla OR-DC-618-TEST i OR-DC-619-TEST są indywidualnie testowane w Polsce.

Na każdym etapie produkcji i weryfikacji jakościowej dbamy, aby detektor który zamontujecie Państwo w swoim domu spełniał najbardziej rygorystyczne normy (EN50291-1:2010/A1:2012). Do sprzedaży powinny zatem trafić tylko w pełni sprawne urządzenia. Jednak dla nas to za mało. Detektory tlenku węgla (czadu) są dodatkowo testowane w Polsce pod kątem zadziałania sensora i sprawności alarmu dźwiękowo-optycznego. Dopiero gdy taki pojedynczy detektor przejdzie pomyślnie taki test, możemy wystawić mu specjalny, indywidualny certyfikat świadczący o pomyślnym przejściu testu działania.
Proces produkcji
Wstępna kontrola jakości produktu
Badania laboratoryjne
Finalne badania,  wystawienie indywidualnego certyfikatu


Przeprowadzając testy działania detektorów OR-DC-618-TEST i OR-DC-619-TEST dążymy do tego, aby produkt był w 100% sprawny i idealnie spełniał swoje zadanie. Dlatego też każdy z tych detektorów jest indywidualnie sprawdzany przez wykwalifikowany personel, a do każdego pudełka dołączany jest unikalny certyfikat sprawności technicznej.

PowerCube Original to najnowsza seria sieciowych rozgałęźników służących do zwiększania liczby dostępnych gniazdek elektrycznych. Posiada modułową budowę, dzięki której można maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce. Gniazda ułożone są w przemyślany sposób, pozwalający zapobiec problemowi braku wolnych gniazdek, który często występuje w zwykłych przedłużaczach. 
Plafon Bryza ECO LED to nasz najnowszy produkt w ofercie oświetleniowej. Dostępny również w wersji z mikrofalowym czujnikiem ruchu, w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. 

 

Z przyjemnością informujemy, że znany Państwu zestaw gniazd bezprzewodowych sterowanych za pomocą pilota dostępny jest teraz w wersji z dwoma gniazdami - model OR-GB-412. Gniazda przeznaczone są do włączania i wyłączania urządzeń elektrycznych takich jak lampy, TV, wentylatory, klimatyzatory itp. Dzięki łączności radiowej urządzenie działa w terenie otwartym do 25m. 
W naszej ofercie pojawił się również zestaw zewnętrznych gniazd bezprzewodowych sterowanych przy pomocy pilota. Gniazda te charakteryzują się wysokim stopniem ochrony IP44. Idealnie nadają się do podłączenia urządzeń elektrycznych pracujących na zewnątrz (np. oczka wodne, oświetlenie reklam zewnętrznych, oświetlenie w ogrodzie, zraszacze itp.). Dzięki łączności radiowej urządzenie działa w terenie otwartym do 25 metrów. 
Koniec z niewykorzystanymi gniazdkami, schowanymi za meblami. Teraz, dzięki płaskiej wtyczce OR-AE-1309 można w łatwy sposób podłączyć dowolne urządzenie elektryczne. 
www.e-orno.pl
Trzy nowe modele czujników zmierzchowych są już dostępne w naszej ofercie. OR-CR-231, OR-CR-232 i OR-CR-233 charakteryzują się wysokim stopniem ochrony sondy oraz szerokimi możliwościami konfiguracyjnymi. 
www.e-orno.pl
Krystalicznie czysty obraz i dźwięk, szeroki kąt widzenia obiektywu kamery wynoszący aż 110° oraz bardzo szerokie możliwości rozbudowy to główne zalety najnowszego wideodomofonu EXEDRA model: OR-VID-EX-1033. Zestaw ten dostępny jest w kolorach czarnym i białym. Produkt objęty jest Programem 36-miesięcznej gwarancji.
www.e-orno.pl
Najnowszy wideodomofon REX MEMO model: OR-VID-EX-1034 charakteryzuje się dotykowym ekranem monitora z oryginalnym menu w języku polskim i angielskim w znanym, „kafelkowym” układzie przycisków funkcji. Posiada wbudowany moduł pamięci oraz czytnik kart Micro SD. Dodatkową zaletą produktu jest szeroka możliwość rozbudowy o dodatkowe monitory jak również kamery wideodomofonowe oraz kamery przemysłowe CCTV. Produkt objęty jest Programem 36-miesięcznej gwarancji. 
www.e-orno.pl
Z przyjemnością informujemy, że znany Państwu bezprzewodowy sterownik oświetlenia OR-GB-406 jest od dzisiaj dostępny w wersji z 2 pilotami - model OR-GB-411.
www.e-orno.pl
Miło nam poinformować o wprowadzeniu do oferty nowego wideodomofonu FIDES MEMO model OR-VID-YT-1035. Zestaw charakteryzuje się dużym, kolorowym monitorem LCD z 7-calowym wyświetlaczem, funkcją foto-ramki, wbudowanym modułem pamięci oraz możliwością sterowania bramą. Kamera typu pin-hole ukryta jest w wąskiej, wandaloodporej obudowie. 
www.e-orno.pl
Nowy model mini alarmu z wbudowaną syreną OR-MA-707 pozwala skutecznie zabezpieczyć przed intruzami dom, mieszkanie, garaż, sklep, biuro, magazyn lub przyczepę kempingową. Mini alarm może być zamontowany na ścianie lub może służyć jako urządzenie wolnostojące. Obsługa odbywa się bezprzewodowo przy pomocy dołączonych do zestawu dwóch pilotów.
www.e-orno.pl
Mini alarm wstrząsowy OR-MA-709 wyposażony jest w donośną (ok.95 dB) syrenę alarmową, uruchamianą w momencie wykrycia wstrząsu przez czujnik. Nie wymaga instalacji - mocowany jest za pomocą silnej taśmy samoprzylepnej. Stanowi doskonałe zabezpieczenie domu, mieszkania, garażu, sklepu, biura, magazynu lub przyczepy kempingowej.